Evidenční číslo: 351/3554
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Velký Šenov, Děčín
Cena: Info v RK
Poznámka k ceně: Cena k jednání!
Info v RK

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji velkou útulnou chalupu ve Šluknovském výběžku na pozemku o velikosti 830 m2. V přízemí domu se dále nachází prostorný obývací pokoj s kuchyní včetně kachlových kamen na dřevo. V patře je dále 7 pokojů. Chalupa má velkou půdu 190 m2. Chalupa má sklep, dílnu, technickou místnost, samostatný dřevník, v každém patře WC s umyvadlem, novou prostornou koupelnu s vanou a sprchovým koutem a saunou.
Vytápění je řešeno novým elektrickým kotlem, s kompletně novými rozvody. Teplou vodu zajišťuje bojler, s rozvodem do koupelny a kuchyně. Voda řešena z obecního vodovodního řadu. Kanalizace je umístěna na komunikaci u domu, nicméně objekt je v současné době napojen na septik. V objektu nainstalován alarm, kouřové čidlo a internet. Topení ovládané mobilní aplikací. Dům je napojen na veřejnou komunikaci.
Přes pozemek vede potok, chalupa je umístěna v překrásné krajině, lemované lesy, včetně luk a pastvin. Velký Šenov má veškerou potřebnou občanskou vybavenost, 3x potraviny, pekárna, stavebniny, benzínová pumpa,, barvy a laky, pošta, autobus, vlakové spojení apod.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Smíšená
Adresa: Velký Šenov, Děčín

Plochy

Plocha zastavená: 190m2
Plocha zahrady: 600m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 2
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Sklep, Zahrada

Inženýrské sítě

230V, Internet, Voda, pitná

Dopravní dostupnost

Silnice

Charakter okolí objektu

Rekreační

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Septik

Kde inzerujeme?